+18 FLIMLER

Russian Lolita +18 Sexyono
Tarih: Ağustos 4, 2009

Russian Lolita

Kategoriler: Erotik Filmler, Yabancı Filmler

Tür : Erotik

Film Konusu : Anne ve kızın kendilerine yardımcı olması ıcın bır bahcivan tutarlar Anne bahçivana asık olur bu ask yerını erotik sahnelere sürükler evin kızı annesinin bahçivanla yattıgı görür kendini tatmın eder İyice azan kız bahçivana kur yapar..
Cheeky Erotik film izle Cheeky Erotik filmi izle
Tinto Brass Filmleri
TÜRKÇE DUBLAJ

IMDB Puanı: 6.4/10

Tür: Erotik, +18

Yönetmen: Tinto Brass
Süre: 87 Dakika
Oyuncular: Francesca Nunzi, Yuliya Mayarchuk

Carla, Londra’yı ziyarete gider. Hyde Park’ta sevişenleri izleyerek lezbiyen arkadaşının yanına gidecek olan Carla, arkadaşları ve onların erkek partnerleriyle tanışarak eğlenceli anlar geçirecektir.
Tinto Brass yapımı bu filmi Türkçe Dublajlı olarak sunuyor ve videoizletir.Net oLarak iyi seyirler diyoruz.

NOT: Aşağıdaki Kırmızı Play tuşuna 1 kere basıp Yeşil olduktan sonra tekrar tıklayınız. Film açılacaktır. İstediğiniz yerden başlatarak izleyebilirsiniz.

Bad Biology erotik film izle Bad Biology erotik film izleBad Biology erotik filmi izle
IMDB Puanı:5.2/10
Tür: Gerilim, Erotik
Yönetmen:Frank Henenlotter
Müzik:Prince Paul, Josh Glazer
Biyolojik ve psikolojik bir rahatsızlık sonucu, cinsel anlamda çok farklı istekleri olan bir kadın ve bir adamın, birbirinden habersiz olarak yaşadıkları kimi zaman sadistçe hikayelerinin kesişme noktaları anlatılıyor. Film, içerdiği sert ve sıradışı sahneleriyle ilginç bir sunum ortaya koyuyor. Bu filmi altyazılı olarak ekliyoruz. Videoizletir.net İyi seyirler diler..

@ Private Call - Gizli Arama erotik film izle Private Call -Gizli Arama  erotik filmi izle 18+ Private Call -Gizli Arama erotik filmi izle 18+
Tür: Erotik, +18
, 18+
Yönetmen: Mindy DeBaise
Oyuncular: Robert Donavan, Brad Bartrum
Süre : 80 dakika

Private Call filminde, bir gece kulubünde yaşanan ahlaksız olayların peşindeki güvenlik güçlerinin yaptığı araştırmaları ve ortadaki cinayetleri konu alıyor. Tam anlamıyla bir erotik tür filmi olan Private Call Almanca dublaj ile sizlerle. Yorumlarınızı bekliyoruz.Videoizletir.net iyi seyirler diler..

NOT: Ekranda görünecek Kırmızı Play tuşuna 1 kere basın ve Yeşil olmasını bekleyin. Tekrar tıkladığınız zaman film açılacaktır.

11 Gün 11 Gece erotik film izle 11 Gün 11 Gece erotik film izle11 Gün 11 Gece erotik filmi izle

-11 Days 11 Nights 1986 İtalya / Orijinal Dil (İngilizce)-

Yapım: 1986 İtalya
Tür: Erotik, Fantezi, +18,18+
Yönetmen: Joe D’Amato
Senaryo: Rossella Drudi
Oyuncular: Jessica Moore, Joshua McDonald,
Mary Sellers, Tom Mojack

Bir mühendis olan Michael Terenzi, evliliğine 11 gün kala feribot yolculuğu sırasında Sarah Asproon ile ilginç bir şekilde tanışır. Sadece cinsel birliktelik yaşayarak ilk tanışmalarını gerçekleştirirler. 11 gün boyunca bir yandan düğün hazırlıkları, diğer yandan da Sarah ile geçirdiği ateşli anlarla ikilemde kalan Michael yine de planlarının aksamaması için uğraş verecektir.Joe D’Amato’nun 1986 yılında çektiği, Kim Basinger’in oynadığı 9 Buçuk Hafta filminin büyük oranda kopyası olan bu yapımda güzel ve başarılı oyuncu jessica Moore rol alıyor. 1988 yılında devam filmi olarak çekilen 11 Days 11 Nights Part 2: ‘The Sequel’ filminde de yönetmen aynı oyuncuyu başrolde oynatıyor. Filmi İngilizce olarak sunuyoruz. Videizletir.Net’i izlemeye devam edin…

NOT: Kırmızı Play tuşuna basıp, Yeşil olduktan sonra tekrar basarsanız film açılacaktır. 70 dakika izledikten sonra modeminizi kapatıp açarsanız filme kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Yaramaz Romancı erotik film izle Yaramaz Romancı erotik film izleYaramaz Romancı erotik filmi izle

-Yaramaz Romancı / Naughty Novelist 2008 ABD / Türkçe Altyazılı-

Tür:Erotik, +18,18+
Yönetmen:John Bacchus
Yapımcı:Michael Raso
Müzik:The Taint
Oyuncular: Darian Caine, A.j. Khan, Jackie Stevens

Darian, sıradan bir magazin yazarıdır. Yazılarını yayınlayan derginin bir röportajında gördüğü erotik haberler ilgisini çeker. Editör ile irtibata geçerek kendisinin de takma isimle bu tür fantezi yazılar yazmak istediğini söyler. Kabul edildikten sonra eve gittiğinde yapacağı ilk iş lezbiyen ilişkiler üzerine yazılara başlamaktır.
Bu filmi size Türkçe Altyazılı ve Orjinal dilinde 2 seçenek halinde sunuyoruz. İyi seyirler.
UYARI: Film tamamen erotik temalı olarak ilerlemektedir. +18 yaş sınırına mutlaka uyulmasını tavsiye ederiz.

2.İZLEME SEÇENEĞİ: (TEK PARÇA, İstediğiniz Yerden Başlatabilirsiniz. Ortadaki Play tuşuna 2 kez tıklayınız.)

radyo burda